czwartek, 27 stycznia 2011

09:00 Śniadanie
          2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem
          3 plasterki sera salami
          6 plasterki ogórka
          2 łyżeczki przecieru paprykowego
          20g bułki pszennej
          150g mleka 0,5%
          4 łyżki płatków owsianych
13:00 II Śniadanie
          kawałek szarlotki z mąki orkiszowej i razowej
14:00 Obiad
          6 pierogów z mięsem
          200g surówki z marchwi z ananasem
          3 łyżeczki przecieru paprykowego
          150g jogurt z owocami
Razem ok. 1350 kcal :(

26.01.2011

07:00 Śniadanie
          2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem
          2 plasterki sera salami
          8 plasterków ogórka
          2 łyżeczki przecieru paprykowego
10:00 II Śniadanie
          1 bułka kajzerka z makiem
          2 łyżeczki masła roślinnego
          150g serka homogenizowanego waniliowego
13:00 Przekąska :(
          drożdżówka z makiem
14:00 Obiad
          100g makaronu
          250g warzyw
          100g piersi z kuczaka
          60g sosu chińskiego
          30g sera morskiego
          2 łyżki oleju rzepakowego
15:00 Kolacja
          kilka orzechów i rodzynek
          1 naleśnik z dżemem
          300ml soku pomarańczowego
Razem ok. 1800 kcal :(

wtorek, 25 stycznia 2011

Nadrabiam, nadrabiam...

Dzisiaj postanowiłam odrobić trochę zbędnych kalorii z dni poprzednich, wiem, że może się to wydawać błędnym kołem, ciągle tylko naprzemienne obżarstwo z głodzeniem mimo to muszę jakoś zrekompensować te dni zapomnienia. Jutro będę już jadła normalnie, myślę, że pewnie wyjdzie ostatecznie z jakieś 1500kcal. Obym tylko trzymała się ustalonego planu!! Nie to co wczoraj :(

Razem 0 kcal

niedziela, 23 stycznia 2011

22 i 23.01 - totalne obżarstwo!

Tak niestety świętowałam dzień babci w gronie rodzinnym i nie udało mi się powstrzymać przed tymi wszystkimi wspaniałymi smakołykami, które znalazły się na stole! Jadłam dwa rodzaje, robionej wspólnie z kuzynką, pizzy, rosół i rybę cioci Marysi, racuchy przygotowane przez babcię, keks, ptasie mleczko, czekoladki z pysznej bombonierki, jakieś tam ciastka, drożdżówkę z makiem, crossanita, batonika, czekoladę, migdały w czekoladzie, lody i normalnie jak teraz o tym myślę to wciąż nie wiem jak zdążyłam zjeść to wszystko w ciągu dwóch dni. Niestety straciłam bezdyskusyjnie moje wspaniałe 79 dni bez słodyczy :(
24.01.2011r. zaczynam ponownie i już teraz wklejam jadłospis i nie zamierzam wypaść z planu!

PLAN NA CAŁY NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ = PEŁEN REŻIM!!! :D --> A po co? Bo przyjemności trzeba dozować, inaczej przestają sprawiać przyjemność. Dlatego też rozpoczynam kolejne odliczanie bezsłodyczowych dni aż do tłustego czwartku kiedy to znowu pozwolę sobie na małe conieco ;)

07:00 Śniadanie
          2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem
          2 plasterk polędwicy sopockiej
          7 plasterków ogórka
10:00 II Śniadanie
          200ml mleka 0,5%
          4 łyżi płatków owsianych
13:00 Obiad
          Moje danie chińskie
16:00 Kolacja
         180g Berliso
Napoje
         500ml herbaty
         1l wody mineralnej
Razem ok. 950kcal




21.01.2011

To był oczywiście dzień pokuty po czwartkowym obżarstwie :(
Razem 0 kcal
Sporo wypiłam, dosłownie herbata za szklanką wody i tak cały dzień.

czwartek, 20 stycznia 2011

Spowiedź z dnia grzesznika number One ;)

To był dzień! Normalnie jakaś masakra!!! Nawet nie wiem jak to się stało, wcale nie miałam jakiegoś beznadziejnego humoru! Po prostu zaczęło się od frytek... :(

09:00 Śniadanie
          2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem
          10g masła roślinnego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          20g pasztetu
          papryka
11:30 II Śniadanie
          200g frytek łódeczek
          60g sosu
          120g bułki pszennej
17:00 Nie wiem co to było
          200g frytek łódeczek
          60g sosu
          60g bułki pszennej
19:00 Kolacja
          320g mleko czekoladowe
          1 rogalik croissant
          120g bułki pszennej
          2 plasterki polędwicy sopockiej
          30g pasztetu
          papryka
          1 cukierek
          1 kostka czekolady :(
Napoje
          800ml herbaty
          600ml wody mineralnej
Razem pewnie ok. 4000kcal :(((

środa, 19 stycznia 2011

08:00 Śniadanie

          2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          20g pasztetu
          papryka marynowana
10:30 II Śniadanie
          200ml mleka 0,5%
          4 łyżki płatków owsianych
          1 łyżka otrębów i zarodków pszennych
          mała bułka pszenna
13:00 Obiad
          1 kromka chleba razowego
          30g ryżu brązowego
          100g mięsa z piersi kurczaka na parze
          150g warzyw orientalnych na patelnię
          60g sosu węgierskiego z pieczarkami
          1 łyżka sosu sojowego
          trochę białka jaja
          dużo przyprawy chińskiej
          ===> jednym słowem PYCHA!!! :)
15:40 Kolacja
         107g serka fantasia Danone
Napoje:
          600ml wody mineralnej
          700ml herbaty
Razem ok. 1150kcal