24.01.2011r. zaczynam ponownie i już teraz wklejam jadłospis i nie zamierzam wypaść z planu!
PLAN NA CAŁY NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ = PEŁEN REŻIM!!! :D --> A po co? Bo przyjemności trzeba dozować, inaczej przestają sprawiać przyjemność. Dlatego też rozpoczynam kolejne odliczanie bezsłodyczowych dni aż do tłustego czwartku kiedy to znowu pozwolę sobie na małe conieco ;)
07:00 Śniadanie
2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem
2 plasterk polędwicy sopockiej
7 plasterków ogórka
10:00 II Śniadanie
200ml mleka 0,5%
4 łyżi płatków owsianych
13:00 Obiad
Moje danie chińskie
16:00 Kolacja
180g Berliso
Napoje
500ml herbaty
1l wody mineralnej
Razem ok. 950kcal

Niestety nie udało mi się nie zjeść już nic po kolacji, zjadłam i to nawet sporo, kilka kanapek i makaron z kurczakiem. Jedyne co się powiodło to niejedzenie słodyczy! Musze się ponownie wciągnąć w bezdyskusyjne trzymanie się planu i reguł gry ;)
OdpowiedzUsuń