niedziela, 2 stycznia 2011

Sylwester

09:00 Śniadanie
          1 bułka wieloziarnista z makiem, sezamem i słonecznikiem
          2 łyżeczki masła roślinnego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 plasterek sera gouda
          8 plasterków ogórka
12:00 II Śniadanie
          180g jogurtu naturalnego 2%
          2 łyżki otrąb i zarodków pszennych
          2 łyżki mieszanki: słonecznika, dyni i orzechów laskowych
          2 szuszone: śliwki, morele i daktyle
15:00 Obiad
          250ml barszczu czerwonego
          150g uszek z mięsem
16:00 Podwieczorek
          180g berliso z karmelem
20:00 Rozpoczęcie uczty 
          czego ja tu nie jadłam!!!
Napoje
          500ml herbaty
          trochę wody mineralnej
          woda ognista - niezliczone ilości
Razem ok. 10000 kcal ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz