niedziela, 23 stycznia 2011

21.01.2011

To był oczywiście dzień pokuty po czwartkowym obżarstwie :(
Razem 0 kcal
Sporo wypiłam, dosłownie herbata za szklanką wody i tak cały dzień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz