wtorek, 14 grudnia 2010

ale dzisiaj beznadzieja :(

08:30 Śniadanie
          
1 kromka chleba żytniego pełnoziarnistego
          ½ plasterka sera edamskiego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Kawałek papryki czerwonej
          4 plasterki ogórka
          150g serka wiejskiego 3% tłuszczu
11:00 II Śniadanie
          
180g jogurtu naturalnego 2%
          2 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          2 suszone morele
          2 suszone śliwki
          2 suszone daktyle
          2 łyżki mieszanki (ziarna słonecznika, pestki dyni, orzechy laskowe)
15:30 Obiad
          5 pierogów z kapustą i grzybami
          2 łyżeczki ketchupu
          1 kromka chleba żytniego pełnoziarnistego
          ½ plasterka sera edamskiego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Kawałek papryki czerwonej
          Mała bułka pszenna
20:00 Podwieczorek
          1 gruszka
          2 mandarynki
          Podjadłam kilka frytek L
21:30 Kolacja
          1 vindelle (parówka wołowo-wieprzowa w cieście smażona na głębokim tłuszczu)
          Pomyliłam mięso, które miałam przygotować dla klienta i tak poleciało…
Napoje
          250ml herbaty
          1l wody mineralnej

Zestaw ćwiczeń ==> wykonany! - przynajmniej to się udało.

13.12.2010r.

08:00 Śniadanie
          2 kromki chleba żytniego pełnoziarnistego
          ½ plasterka sera edamskiego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Kawałek papryki czerwonej
          4 plasterki ogórka
          Mix sałat
10:30 II Śniadanie
          180g jogurtu naturalnego 2%
          2 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          2 suszone morele
          2 suszone śliwki
          2 suszone daktyle
          2 łyżki mieszanki (ziarna słonecznika, pestki dyni, orzechy laskowe)
13:00 Obiad
          Kotlet mielony
          Surówka z białej kapusty
          Kulka ziemniaków ;)
          Odrobina przesolonego rosołu :/
16:00 Podwieczorek
          1 bułka wieloziarnista z makiem
          1 plasterek sera edamskiego
          4 plasterki ogórka
          3 oliwki
18:30 Kolacja
          1 duże jabłko
          2 mandarynki
Napoje
          1l herbaty
          1l wody mineralnej

niedziela, 12 grudnia 2010

Ostatnio zaniedbuję swoje żywieniowe sprawozdania ale to na szczęście nie ze względu na to, że były kompletnymi porażkami i wstyd mi się do nich przyznać ;) Rzeczywiście nie były to najpiękniejsze jadłospisy, szczególnie dlatego, że za każdym razem dzień kończył się nadprogramowym posiłkiem w godzinach wieczornych! Mimo to, jadłospis był zaplanowany, jedzenie w kuferku przygotowane, jedzone o regularnych porach, tylko wieczorem znowu byłam głodna, może to przez to, że właśnie dostałam okres?!?! 
Tak to sobie tłumaczę, żeby mieć trochę mniejsze poczucie winy ;P Dzisiaj niestety miałam zawirowanie, późno wstałam (bo skończyłam pracę o 2:00), nie zdążyłam przygotować sobie jedzenia i dlatego wyszły mi tylko 3 posiłki, w tym śniadanie na prawdę obfite! Myślę, że dzisiaj uda mi się już nic nie zjeść i to będzie wspaniałe przygotowanie do nowego tygodnia, w ciągu, którego mam nadzieję uda mi się zrzucić 1kg, a co ważniejsze podołać sportowemu wyzwaniu o którym za chwilę napiszę na stronie głównej ;)


10:00 Śniadanie
          1 mała bagietka pszenna
          1 plasterek sera gouda
          2 plastry sera brie
          4 łyżeczki serka typu fromage
          spory kawałek czerwonej papryki
          4 plasterki ogórka
          4 oliwki
          Mix sałat
13:00 Obiad
          2 garści makaronu penne pełnoziarnistego
          225g warzyw na patelnię
          4 łyżeczki jogurtu naturalnego 3%
          2 łyżeczki majonezu 
          2 ząbki czosnku
15:30 Kolacja
          180g jogurtu naturalnego 3%
          3 suszone morele
          3 suszone śliwki
          2 suszone figi
          mix orzechy laskowe, słonecznik, pestki dyni
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          garść płatków kukurydzianych
Napoje
          250ml herbaty
          1l wody mineralnej


czwartek, 9 grudnia 2010

Wpadka na koniec dnia... :(

07:00 Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek sera gouda
          1 plasterek polędwicy z indyka
          ½ pomidora
          3 oliwki
          1 łyżka kukurydzy
          Mix sałat
09:30 Śniadanie
          200ml mleka 0,5%
          1 średni banan
          3 łyżki płatków owsianych
          3 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          cynamon
12:30 Obiad
          100g mięsa z indyka
          1/3 szklanki kaszy pęczak
          225g warzyw na patelnię
          Sos toscana (chez Fred)
15:30 Podwieczorek
          180g jogurtu naturalnego 2%
          2 suszone morele
          2 suszone śliwki
          Odrobina nasion słonecznika, pestek dyni i orzechów laskowych
          1 łyżka otrębów i zarodków pszennych
18:00 Kolacja
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek sera gouda
          1 plasterek polędwicy z indyka
          ½ pomidora
22:00 Próbowanie L
          Niestety nie udało mi się powstrzymać i podjadłam i to nawet sporo przy przygotowywaniu spaghetti na jutrzejszy obiad – muszę przygotowywać posiłki rano!!!
Napoje
          500ml herbaty
          1l wody mineralnej






piątek, 3 grudnia 2010

ojjj, z małym poślizgiem...

Dzisiaj niestety nie udało mi się przygotować posiłków na cały dzień do pracy i przez to zjadłam zbyt dużą porcję na obiad i w konsekwencji zdecydowałam się nie zjeść podwieczorku (wciąż czułam się przejedzona po obiedzie) ani kolacji :(

07:30 Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 parówka
          1 łyżeczka ketchupu
          1/4 papryki
          8 plasterków ogórka
10:00 Śniadanie
          130g jogurtu naturalnego 3%
          1 duży banan
           40g płatków z miodem
12:30 Obiad
          Ogromny naleśnik ze szpinakiem, cebulką, oliwkami, serem feta i sosem pomidorowym (pycha, niestety za duża porcja, którą oczywiście zjadłam bez problemu!!! ;)

Napoje
          250ml herbaty
          1l wody mineralnej


02.12.2010 Całkiem, całkiem...

06:30 Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek sera żółtego
          1 łyżeczka serka fromage
          3 słupki papryki
          4 plasterki ogórka
09:30 Śniadanie
          Omlet z 2 jajek
          2 plasterki szynki
          2 łyżeczki kukurydzy konserwowej
          5 oliwek czarnych
         1 łyżeczka ketchupu
12:30 Obiad
          130g mięso z indyka
          200g warzywa na patelnię
          Sos pomidorowy
          Szklanka makaronu
          5 oliwek czarnych
15:30 Podwieczorek
          180g jogurtu naturalnego 2%
          2 łyżki otrąb i zarodków pszennych
          2 łyżki płatków owsianych
          2 małe mandarynki
18:00 Kolacja
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 plasterek sera żółtego
        5 słupków papryki
Napoje
          500ml herbaty
          1l wody mineralnej

środa, 1 grudnia 2010

Trzeci dzień pod rząd zjadłam tylko to co było w planie :D

08:30 Śniadanie
          
250ml mleka 0,5%
          3 łyżki płatków owsianych
          3 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          1 małe jabłko
11:00 Śniadanie
          galaretka z jogurtem domowej roboty
          mała bułeczka razowa
13:00 Obiad
          150g surówki z marchwii z ananasami
          2 naleśniki z pieczarkami, papryką, indykiem, serem mozarella (beztłuszczowe)
          Sos pomidorowy
15:30 Podwieczorek
          180g jogurtu naturalnego 2%
          2 łyżki otrąb i zarodków pszennych
          2 łyżki płatków owsianych
          2 małe mandarynki
18:00 Kolacja
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 łyżeczka serka fromage
          2 słupki papryki
          4 plasterki ogórka
Napoje
          500ml herbaty
          200ml wody mineralnej niegazowanej