środa, 1 grudnia 2010

Trzeci dzień pod rząd zjadłam tylko to co było w planie :D

08:30 Śniadanie
          
250ml mleka 0,5%
          3 łyżki płatków owsianych
          3 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          1 małe jabłko
11:00 Śniadanie
          galaretka z jogurtem domowej roboty
          mała bułeczka razowa
13:00 Obiad
          150g surówki z marchwii z ananasami
          2 naleśniki z pieczarkami, papryką, indykiem, serem mozarella (beztłuszczowe)
          Sos pomidorowy
15:30 Podwieczorek
          180g jogurtu naturalnego 2%
          2 łyżki otrąb i zarodków pszennych
          2 łyżki płatków owsianych
          2 małe mandarynki
18:00 Kolacja
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 łyżeczka serka fromage
          2 słupki papryki
          4 plasterki ogórka
Napoje
          500ml herbaty
          200ml wody mineralnej niegazowanej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz