czwartek, 18 listopada 2010

07:30 Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          3 łyżeczki twarogu 0%
          2 łyżeczki jogurtu 2%
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 plasterek sera mozarella 16,5%
          2 plasterki pomidora
          4 plasterki ogórka
          szczypiorek
10:00 II Śniadanie
          180g jogurtu naturalnego 2%
          1 średni banan
13:00 Obiad
          3 kromki chleba mieszanego z ziarnami
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Spory kawałek papryki czerwonej
          Mix sałat
          2 naleśniki (mięso mielone, pieczarki, papryka)
          1 łyżeczka ketchupu
16:00 Podwieczorek
          200ml mleka 0,5%
          3 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          1 średnie jabłko
          4 łyżeczki dżemu truskawkowego
          1 kromka chleba
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Mix sałat
          Spory kawałek papryki
18:20 Kolacja
          1 kromka chleba pszenno-żytniego
          1 łyżeczka serka homogenizowanego 0%
          2 plasterki polędwicy sopockiej
          1 plasterek pomidora
          2 słupki papryki
20:00 BONUS
          1,5 babeczki bananowo-kakaowej przygotowanej przez Polę - analiza nowego przepisu Na Zdrowie!
          (oczywiście bez cukru!)
          200ml wina grzanego
Napoje
          500ml herbaty
          250ml wody mineralnej

Do poprawy:
1.  1. Sporo dzisiaj zjadłam ale nie mogłam się powstrzymać!
2.  2. Za mało wypiłam, jak zwykle!




środa, 17 listopada 2010

07:00 Śniadanie 
          2 kromki chleba pszenno-żytniego z ziarnami 
          4 plasterki polędwicy sopockiej 
          6 plasterków ogórka
10:00 II Śniadanie 
          180g jogurtu naturalnego 2%
          20g otrębów i zarodków pszennych 
14:00 Obiad 
          100g surówki z białej kapusty i colesław
          40g ryżu brązowego
          2 łyżki sosu pieczarkowego
          80g penne z brokułami i czarnymi oliwkami 
17:00 Podwieczorek 
          250ml koktajlu z soku pomarańczowego 100%, bananów i truskawki 
19:00 Kolacja 
         nieduży kawałek tarty z twarożku i kalafiora na kruchym cieście
Napoje 
          600ml wody mineralnej
          250ml herbaty


wtorek, 16 listopada 2010

ogórek, ogórek, ogórek...

Oj... dzisiaj to sobie pofolgowałam! Po pierwsze spałam do oporu więc I śniadanie zjadłam dopiero o 10:00, w dodatku przegryzałam w międzyczasie mieszankę studencką ;( Poza tym, w związku ze spotkaniem z pewną nieprzeciętną osobą, a konkrretnie z pewnym dżentelmenem ;) pozwoliłam sobie na mały bonus!!!

10:00 Śniadanie
          2 kromki chleba mieszanego
          2 plasterki polędwicy sopockiej
          1 naleśnik z 2 łyżeczkami dżemu
Pojadanie - mieszanka studencka
13:00 Obiad
          1 naleśnik z 2 łyżeczkami dżemu
          2 naleśniki z farszem z mięsa, pieczarek i papryki
          1 łyżeczka ketchupu
          150ml soku wielowarzywnego bez dodatku cukru i soli :) (Nowość!)
16:00 Podwieczorek
          1 średni banan
          180g jogurtu naturalnego 2%
          100g płatków zbożowych fitness
19:00 Kolacja
          ok. 100g ryżu białego z jabłkami, cynamonem i jogurtem naturalnym 0%
21:00 BONUS
         330ml piwa :/
Napoje
         500ml herbaty malinowej
        
Do poprawy:
1.  Praktycznie żadnych warzyw, alle poprostu nie mieli u mnie w Opolu absolutnie żadnego warzywa, dlatego też zażyczyłam sobie kupno ogórka z myślą o jutrzejszym śniadaniu ;)
2. Znowu za mało wypiłam!
3. To koszmarne pojadanie! I w dodatku znowu wciągnęłam się w jedzenie płatków śniadaniowych!

poniedziałek, 15 listopada 2010

08:00 Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego z ziarnami
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          2 łyżeczki twarogu 0%
          2 łyżeczki jogurtu 2%
          szczypiorek
          4 słupki papryki
          2 plasterki pomidora
11:00 II Śniadanie
          200ml mleka 0,5%
          3 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          1 małe starte jabłko
13:40 Obiad
          Ryż pełnoziarnisty z kawałkami kurczaka i warzywami
          przygotowanymi w TAKE A WOK - podglądanie konkurencji ;) -
          całkiem spora porcja, najadłam się ale jednak może
          trochę za dużo ;) I zdecydowanie za drogo jak na tak proste danie :P
16:30 Podwieczorek
          120g serka homogenizowanego 0%
          1 średnie jabłko
19:00 Kolacja
          100g surówki z pora
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 plasterek sera mozarella 16,5%
          3 słupki papryki
          4 plasterki ogórka
Napoje
          700ml wody mineralnej
          500ml herbaty
 

niedziela, 14 listopada 2010

Nie najgorzej, nie najgorzej...

07:30 Śniadanie
          250ml mleka 0,5%
          3 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          małe jabłko starte na tarce
          cynamon
10:00 II Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 plasterek sera mozarella
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          3 słupki papryki
          4 plasterki ogórka
13:30 Obiad
          2 naleśniki z farszem z mięsa mielonego, papryki i pieczarek
          300ml soku pomidorowego 100% Fortuna
16:00 Podwieczorek
          1 mała pomarańcza
          180g jogurtu naturalnego 2%
19:40 Kolacja
          2 kromki chleba pszenno-żytniego
          1 łyżeczka mleka 0,5%
          2 łyżeczki twarogu 0%
          2 plasterki polędwicy sopockiej
          3 plasterki pomidora
          4 plasterki ogórka
          2 słupki papryki
          szczypiorek
          1 średni banan
Napoje
          1,2l wody mineralnej
          500ml herbaty

Do poprawy:
1.        Znów za dużo zjadłam na kolację!

sobota, 13 listopada 2010

07:30 Śniadanie
          2 kromki chleba orkiszowego z sezamem
          1 plasterek sera mozarella
          2 łyżeczki twarogu 0%
          2 łyżeczki jogurtu 2%
          10 plasterków ogórka
          0,5 łyżeczki ketchupu
10:00 II Śniadanie
          4 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          Małe jabłko starte na tarce
13:00 Obiad
          130g mięsa z indyka pieczonego
          100g kaszy pęczak  
          0,5 paczki warzyw na patelnię
          Sos pomidorowy domowej roboty
          Tona orzeszków (laskowe, migdały, ziemne)         
16:30 Podwieczorek
          1 kromka chleba pszenno-żytniego z ziarnami
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Spory kawałek czerwonej papryki
          7 pierogów ruskich
          1 łyżeczka ketchupu
19:00 Kolacja
          200ml mleka 0,5%
          250g płatków kukurydzianych w miodzie z orzeszkami
Napoje
          0,5l wody mineralnej
          500ml herbaty

Do poprawy:
1.       Ojojoj…, tyle kalorii dzisiaj wchłonęłam, że szkoda słów! – Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to ciężki wysiłek umysłowy, który mam jeszcze zamiar kontynuować dzisiejszej nocy ;) aaa…, no i rozmroziłam lodówkę – to też chyba jakoś mnie usprawiedliwia ;)





piątek, 12 listopada 2010

07:30 Śniadanie
          omlet z 2 jajek przyrządzony bez tłuszczu
         150g jabłka startego na tarce
10:30 II Śniadanie
          1 kromka chleba orkiszowego z sezamem
          1 plasterek sera mozarella
          70g surówki z białek kapusty
13:30 Obiad
          Burito (tortilla, fasola, pasta pomidorowa, kukurydza)
          100g szpinaku
17:00 Podwieczorek
          2 chochle zupy krem z dyni
19:00 Kolacja
          200ml koktajlu bananowego
Napoje
          1l wody mineralnej
          500ml herbaty

Do poprawy:
 Ładnie dzisiaj było ;)