sobota, 13 listopada 2010

07:30 Śniadanie
          2 kromki chleba orkiszowego z sezamem
          1 plasterek sera mozarella
          2 łyżeczki twarogu 0%
          2 łyżeczki jogurtu 2%
          10 plasterków ogórka
          0,5 łyżeczki ketchupu
10:00 II Śniadanie
          4 łyżki płatków owsianych
          2 łyżki otrębów i zarodków pszennych
          Małe jabłko starte na tarce
13:00 Obiad
          130g mięsa z indyka pieczonego
          100g kaszy pęczak  
          0,5 paczki warzyw na patelnię
          Sos pomidorowy domowej roboty
          Tona orzeszków (laskowe, migdały, ziemne)         
16:30 Podwieczorek
          1 kromka chleba pszenno-żytniego z ziarnami
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          Spory kawałek czerwonej papryki
          7 pierogów ruskich
          1 łyżeczka ketchupu
19:00 Kolacja
          200ml mleka 0,5%
          250g płatków kukurydzianych w miodzie z orzeszkami
Napoje
          0,5l wody mineralnej
          500ml herbaty

Do poprawy:
1.       Ojojoj…, tyle kalorii dzisiaj wchłonęłam, że szkoda słów! – Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to ciężki wysiłek umysłowy, który mam jeszcze zamiar kontynuować dzisiejszej nocy ;) aaa…, no i rozmroziłam lodówkę – to też chyba jakoś mnie usprawiedliwia ;)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz