Dzisiaj podobnie jak wczoraj byłam na warsztatach od godziny 9:00 do 16:00 i obiad był zapewniony w ramach kursu więc jedliśmy w barze mlecznym typowe polskie dania ;) Na koniec dnia pogorszył mi się humor, nie udało mi się zrealizować planu na wieczór, nie wyszedł mi koktajl i trochę zwątpiłam w nasze plany zawodowe przez co zjadłam to co zjadłam :( A niech to no!!!
07:30 Śniadanie
2 kromki chleba pszenno-żytniego
2 kromki chleba pszenno-żytniego
1 plasterek sera mozarella 16,5%
2 łyżeczki serka homogenizowanego 0%
4 plasterki ogórka
3 słupki papryki
Mix sałat
10:30 Śniadanie
180g jogurtu naturalnego 2%
180g jogurtu naturalnego 2%
2 łyżki otrąb i zarodków pszennych
1 średnie jabłko
13:00 Obiad
Zupa fasolowa
Szaszłyk (nie wiem nawet z jakiego mięsa, z papryką i cebulą)
Ziemniaki
Surówki
17:00 Podwieczorek
1 mały naleśnik ze szpinakiem
180g Berliso
1 bułka wieloziarnista
1 plasterek sera mozarella 16,5%
2 łyżeczki serka homogenizowanego 0%
4 plasterki ogórka
2 plasterki pomidora
Mix sałat
19:00 Kolacja
300ml koktajlu pomarańczowo-bananowego
21:00 II Kolacja
180g Berliso
2 kromki chleba pszenno-żytniego z ziarnami
1 łyżeczka pastelli krewetkowej
1 łyżeczka serka almette
100g mieszanki studenckiej
Napoje
500ml herbaty
1l wody mineralnej niegazowanej
Do poprawy:

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz