sobota, 20 listopada 2010

Jakiś młyn...

09:30 Śniadanie
          250ml mleka 1,5%
          150g płatków zbożowych w miodzie
12:00 II Śniadanie
          1 średni banan
16:30 Obiad
          100g surówki z białej kapusty i marchwii 
          kawałek tarty z twarożkiem i warzywami na kruchym cieści
18:00 Podwieczorek
          350ml koktajlu (sok pomarańczowy 100%, banan, cynamon = był genialny!)

Do poprawy:
1. Nieregularność posiłków 
2. Za mało warzyw! 
3. Praktycznie nic dzisiaj nie wypiłam :(




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz