sobota, 16 października 2010

dieta z 15.10 z małym poślizgiem ;)

08:40 Śniadanie
          2 kromki chleba pszenno-żytniego razowego
          1 plasterek żółtego sera salami
          1 plasterek polędwicy sopockiej
          1 parówka
          1 łyżeczka ketchupu
          1/2 małego pomidora
11:00 II Śniadanie
          1 mały banan
13:00 III Śniadanie
          1 bułka z ziarnami (prawdopodobnie pszenno-żytnia)
          150g serek cottage cheese 3%
          140g danio intenso z kokosem
15:00 Obiad
          8 sztuk pierogów z mięsem z wody
22:00 Kolacja
          2 naleśniki suche bez tłuszczu
          1 naleśnik z warzywami i sosem paprykowym
          deser (80g jogurtu naturalnego, 100g owoców mix hortex, 1 banan mrożony, 20g suszonych bananów)
23:00 BONUS 
          2 szklanki coca-coli light
          200ml wódki
Napoje
          0,5l herbaty
          250ml wody mineralnej niegazowanej

Do poprawy:
1. Zdecydowanie za mało warzyw!
2. Zdecydowanie za mało wody!
3. Bonus - bez komentarza ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz